Hakkımızda

2010 yılında iyi güvenlik hizmeti veren şirket olma hedefiyle yola çıkan İZMİR MDC TEKNİK

Müşteri odaklı yaklaşımının doğal  sonucu olarak kısa sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. 
İzmir Mdc Teknik, altyapıya verdiği önem, ‘tam koruma’ prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.
İzmir Mdc Teknik, profesyonel ekipler tarafından yapılan risk analizleri sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.
İzmir Mdc Teknik oluşturduğu profesyonel kadrosuyla  müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.
Organizasyon Yapısı
İzmir Mdc Teknik faaliyetlerini alarm ve entegre güvenlik departmanı olmak üzere iki ayrı yapı altında toplamıştır.
Alarm Departmanı bireysel ve küçük ölçekli kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken, Kurumsal departman orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermektedir.
İzmir Mdc Teknik bünyesinde alarm, yangın ihbar, yangın söndürme, kamera (IP , AHD ve CCTV ), geçiş kontrol sistemleri (turnike, x-ray, metal kapı dedektörü, parmakizi, kartlı geçiş, yüz tanıma, damar okuma, bekçi tur vb.) plaka tanıma sistemlerini barındırmaktadır.

     İZMİR MDC TEKNİK


İZMİR MDC TEKNİK ülkemizde ve yurt dışında ihtiyaç duyulan Temiz su ve Atık Su Arıtma Sistemlerinin projelendirilmesini ,imalatının yapılmasını ve sorunsuz bir şekilde teslime hazır halde çalıştırılmasını kendine prensip haline getirmiş bir firmadır.

Firmamıza ihtiyaç duyan müşterilerimizi en hızlı şekilde sonuca götürecek çözümleri sunmak, firma güvenirliliğini hissettirmek öncelikli görevlerimizden bir kaçtanesidir.Güçlü kadrosu ve uzman teknik ekipleri ile sorunları sorunsuz hale getirerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmışızdır.

Kaliteden ödün vermeden ekonomik ve doğru seçimler yaparak ve belirlediğimiz ilkeler doğrultusunda hizmet vermeyi sürdüreceğimizi beyan ederiz.


VİZYON & MİSYON

Dünyada yaşamın sürdürülebilmesi için en temel ihtiyaçlardan biri olan suyun, ihtiyaçlar dışında kullanımı azaltmak, dünya nüfusunun artışı, endüstri ,Turizm vs etkenlerin programsız büyümesinden dolayı, ihtiyacı karşılayacak içme ve kullanma sularının kontrolünü sağlayacak projeler üretilmesidir.

Amacımız; su kaynaklarının korunması, su ihtiyacının karşılanması ve gelecek nesillere daha iyi bir hayat sunmak ,teknolojik gelişmeleri takip ederek kalıcı çözümler üretmek ve yeni bakış açıları geliştirmektir. Bunun yanında çevre koruma ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimizin isteklerine uygun çözüm önerileri sunmaktır.


POLİTİKAMIZ

Tecrübelerimizi ve kalitemizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ve günün koşullarına uyarak, ihtiyaçlara göre çözümler üretmek; güvenilirliğimiz sürdürebilmek, müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermektir.
Sağladığımız ürün ve hizmetleri, zamanında ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştırmak,
Müşteri memnuniyetini sağlamak için verdiğimiz hizmetlerin satış sonrası desteğini aksatmaksızın vermek,
Proje tasarımlarımızla, müşterilerimize yüksek teknolojiye sahip, kaliteli ve ekonomik ürünler ve hizmetler sunmak,
Teknolojiyi sürekli takip ederek mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek, Firma portföyüne değer yaratıcı yeni ürün ve hizmetler katmak,
Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz de dahil tüm ilişkilerimizde dürüstlüğü, karşılıklı güveni ve işbirliğini ön planda tutmak, 
Yükleniyor...